Kaip pas mus atvažiuoti?

Iš Vilniaus: automagistrale Vilnius – Panevėžys iki posūkio į Avižienius, pasukus į dešinę važiuoti per Avižienius, Sudervę,Dūkštas, visą laiką pagrindiniu keliu. Privažiavę iki nuorodos „Kernavė 1 km“, važiuoti toliau tiesiai tuo pačiu keliu apie 2 km. tada pasukti į dešinę (stati įkalnė)

Iš Vilniaus: per Pilaitę važiuoti į Sudervę, po to – per Dūkštas ir t.t., kaip nurodyta aukščiau.

Iš Vilniaus: automagistrale Vilnius – Panevėžys iki posūkio į Maišiagalą, pasukus į dešinę važiuoti per Maišiagalą į Dūkštas ir t.t., kaip nurodyta aukščiau.

Iš Kauno: greitkeliu Kaunas – Vilnius iki Vievio, pasukti į dešinę Kernavės kryptimi, pavažiavus apie 500m., sukti į kairę ir važiuoti tiesiai pravažiuojant geležinkelio pervažą važiuoti tiesiai. Toliau visą laiką važiuoti vadovaujantis nuorodomis „Kernavė“. Privažiavus nuorodą „Kernavė 1 km“ važiuoti toliau tiesiai tuo pačiu keliu apie 2 km. tada pasukti į dešinę (stati įkalnė)

Iš Panevėžio, Ukmergės: automagistrale Panevėžys – Vilnius iki Širvintų – Kernavės viaduko ir rodyklės (į dešinę) „Kernavė 18 km“. Važiuoti per Vileikiškius, Musninkus. Įvažiavus į Musninkus sukti į kairę ir pavažiavus apie 300m. posukis į dešinę (vadovautis nuorodomis „Kernavė“), važiuoti tiesiai apie 5km. iki Pakalniškių km. kryžkelės nuo jos pavažiavus apie 200m. sukti į kairę (stati įkalnė)